Witamy w naszym świecie motoryzacji w małej skali.

Narodowy Dzień Dziecka

Narodowy Dzień Dziecka

Wielkie święto dla najmłodszych - w Łazienkach Królewskich zorganizowano Narodowy Dzień Dziecka, pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów RP. Było mnóstwo atrakcji dla wszystkich - koncerty, występy, pokazy, warsztaty. Było kolorowo i wesoło.

Na szutrowej alejce parku powstało również miasteczko sportów motorowych w małej skali. Przywieźliśmy aż trzy ciekawe tory, w tym po raz pierwszy uliczny tor Formuły 1. Baliśmy się, czy delikatna konstrukcja i spojlery bolidów wytrzymają trud 8h jazdy. Ale dały radę :)

Sporo działo się też w rajdowej strefie. To co my kochamy najbardziej, czyli jazdy po szutrze pełnymi slajdami. Delikatnie kamczyki fruwały, gdy co pewien czas robiliśmy pokazy widowiskowej jazdy Skodą Fabią R5 w skali 1/10. W ruch poszły wtedy smartfony z efektem Slow Motion - tak się wszystkim podobało.

Specjalnie na ten dzień, gdyż strefa miała być objęte patronatem Orlen Teamu, przygotowaliśmy modele w malowaniu polskiego koncernu. Oczywiście bolidy F1, nawet Toyotę Yaris WRC czy Lancer Evo VI. Na torze off-roadowym szczególnym oklejeniem wyróżniała się Toyota 4Runner - podobna do dakarowego Mini Kuby Przygońskiego :)

Wszystkich uczestnikom, wytrwałym dzieciom, nowym rajdowym talentom życzymy dużo dużo radości z bycia Dzieckiem :)