Modele samochodów ciężarowych zdalnie sterowane

Ciężarówki RC.

Świat "truckerów" wkracza do skali "mini". Samochody ciężarowe, przepięknie wykonane przez japońską markę Tamiya, to zabawa dla każdego. Możesz stanąć do wyścigu lub spróbować zaparkować ciągnik z naczepą na samoobsługowej myjni. Mamy też coś dla miłośników jazdy precyzyjnej po placu - specjalny tor z przeszkodami, który trzeba bezbłędnie pokonać za sterami ciężarówki.

NOWOŚĆ 2020/2021!

Rozbudowany system FPV, znany do tej pory z wyścigowych dronów, został przez nas zaadaptowany do modelu ciężarówki. Kierowca zakłada specjalne okulary, w których widzi obraz przesyłany w czasie rzeczywistym prosto zza kierownicy ciężarówki. Co więcej - kamera reaguje na ruchy głowy dzięki czemu możemy obserwować co dzieje się po obu stronach autach.

Nowością 2020/2021 jest kamera cofania, która automatycznie załącza się w chwili włączenia biegu wstecznego. Model wyposażony jest w oświetlenie led, kierunkowskazy oraz system dźwiękowy imitujący pracę silnika.

Tamiya modele ciężarówek zdalnie sterowane budowa składanie montaż 

MOBILNA REKLAMA ŚWIETLNA!

Naczepa o długości blisko 1m to oryginalna i skuteczna forma mobilnej reklamy! Opracowaliśmy system wymiany paneli bocznych, na których możemy umieścić indywidualny projekt graficzny podświetlany od środka specjalnymi ledami. Jeżdżący po Galerii świecący model ciężarówki z pewnością zwrócić na siebie uwagę każdego Klienta.

Gogle FPV w modelach ciężarówek 1:14 Tamiya

BUDUJEMY i OKLEJAMY MODELE RC!

Na zamówienie budujemy modele ciężarówek bazując na projektach japońskiej firmy Tamiya w skali 1:14. Od modeli statycznych, po w pełni jeżdżące, oklejone i wyposażone w systemy świetlne lub dźwiękowe. Do wybranych ciągników oferujemy dodatkowe wyposażenie w postaci specjalistycznych naczep czy cystern. 

Oklejanie i budowa modeli RC na zamówienie

Zasady: parkowanie ciągnika z naczepą, jazdy dowolne lub wyścig dwóch ciągników
Wielkość toru: Standardowy wymiar 5x10m, możliwość dowolnej konfiguracji
Modele: Ciągniki siodłowe w skali 1/14: MAN, Scania, Ford...
Czas przejazdu: do ustalenia, w zależności od formuły zabawy
Przepustowość: do 2 osób / 5 minut
Branding:

Możliwość oklejenia kabiny ciągnika, dołączenia naczepy. Reklamy na bandach toru, windery, billboard...

Gogle: Specjalne okulary dla kierowcy, który widzi podgląd online z kamery zamontowanej w kabinie oraz z tyłu naczepy.

 

Podświetlana reklama Coca-Coli świąteczna ciężarówka Tamiya TruckTylna kamera cofania w naczepie ciężarówki zdalnie sterowanej Tamiya Truck 1:14Kamera systemu FPV w modelu ciężarówki zdalnie sterowanej RC Tamiya Truck 1:14Oświetlenie ciężarówki zdalnie sterowanej Tamiya Mercedes ActrosCiężarówka Tamiya Mercedes z naczepą chłodnia i podświetlaną reklamą LED plexiCiężarówka zdalnie sterowana - wynajem z naczepą, oklejanie, gogle FPVMiasteczko do jazdy modelem ciężarówki zdalnie sterowanej - wynajem na eventyModel ciężarówki RC wynajem eventy firmowe spotkaniaZdjęcia Modelmania.pl - eventy modele rcParkowanie tyłem z naczepą w myjni BPJazda zręcznościowa TIRem po stacji paliw BPModel zdalnie sterowany - ciągnik siodłowy MAN z naczepąMakieta stacji paliw BP w skali 1:14Jazda modelem samochodu ciężarowegoJazda modelem samochodu ciężarowegoJazda modelem samochodu ciężarowegoMałe miasteczko dla ciężarówkiSterowanie modelem TIRa w goglach FatShark Dominator V3Sterowanie modelem TIRa w goglach FatShark Dominator V3Sterowanie modelem w syetemie FPV podgląd z kabiny TIRa na żywoSterowanie modelem cieżąrówki Tamiya MANSterowanie modelem w goglach FPV Man Tamiya ciągnik siodłowyGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymGogle FatShar Dominator V3 system FPV sterowanie modelem zdalnie sterowanymCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTCIĘŻARÓWKA ZDALNIE STEROWANA - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTIR MAN MODEL RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTIR MAN MODEL RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTIR MAN MODEL RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTTIR MAN MODEL RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENT
  • EY
  • Inter Cars
  • T Mobile
  • TVN Turbo
  • Hilti
  • Unilever
  • Subaru
  • Driving Experience
  • Hewlett Packard
  • Rexona Man Turbo