Rajdy, drift, monstery, rallycross, soccer - modele rc

Rajdy WRC

Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc, Carlos Sainz czy Colin McRae - to tylko wybrane nazwiska najlepszych kierowców rajdowych świata. Potężne samochody WRC to kwintesencja sportowej techniki. Teraz i ty możesz poczuć rajdowy klimat w małej skali. Nasze auta wzorowane są na prawdziwych rajdówkach ze stajni Subaru, Citroena czy Forda. Mają napęd na cztery koła, elektryczne silniki, regulowane zawieszenie i specjalne opony dopasowane do każdej nawierzchni. Dla odważnych posiadamy naprawdę szybkie i mocne auta z najwyższej półki, prawdziwe WRC. 

Zasady: 1 model, 1 zawodnik (do 2-3 modeli na torze). Rywalizacja polega na jak najszybszym przejechaniu określonej liczby okrążeń toru. Zawodnik startuje z uroczystej rampy, na sygnał sędziego. Na koniec zawodów trzech najlepszych kierowców otrzymuje puchary lub nagrody.
Wielkość toru: 5x10m, konfiguracja trasy dowolna, rampa startowa
Modele: samochody rajdowe w skali 1:10, długość ok. 45cm, napęd 4x4, silnik elektryczny, prędkość maksymalna ok. 30km/h (regulowana), wybór karoserii: Subaru Impreza WRC, Mitsubishi Lancer Evo, Ford Fiesta, Citroen DS3 WRC itp.
Czas przejazdu: Trening: 2-3 minuty, później jazda z pomiarem czasu: 3-4 okrążenia toru
Przepustowość: 2 osoby / 2 modele / 5 minut
Branding: oklejenie band toru w logotypy Klienta, oklejenie karoserii modeli, specjalne logo rajdu, Klient tytularnym Sponsorem Rajdu

 

Sportowe modele zdalnie sterowaneSportowe modele zdalnie sterowaneModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe Tamiya wynajem na eventy pomysł na imprezęModele rajdowe wyścigowe Tamiya XV-01Modele rajdowe wyścigowe Tamiya XV-01Modele rajdowe wyścigowe Tamiya XV-01Modele rajdowe wyścigowe Tamiya XV-01RAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENTRAJDOWE MODELE RC - POMYSŁ NA FIRMOWY EVENT
  • EY
  • Inter Cars
  • T Mobile
  • TVN Turbo
  • Hilti
  • Unilever
  • Subaru
  • Driving Experience
  • Hewlett Packard
  • Rexona Man Turbo